25. volání Mayday

14. 05. 2011 | † 01. 01. 2014 | kód autora: EsN

 203517_114348958646376_3818202Prosím, nečtěte, pokud jste

 - studenti psychologie/psychiatrie/už hotoví specialisté

 - velice snadno ovlivnitelní lidé

 - nenávidíte sebelítost, byť by byla sebeoprávněnější

 - nesnášíte dvě kladívka nebo Hammerskins, Pink Floydy (a egoistické výplody Rogera Waterse), tvorbu Alana Parkera, ksicht Boba Geldofa a kresby Geralda Scarfa.

Pokud jste splnili požadavky, jsem vaše, můžete mě v komentářích roznést na kopytech a jiných končetinách.

 

THE LIFE INSIDE MY PERSONAL WALL

Zkrátka psycho. Moje nervy se poděly kamsi pryč. Nemám vůli ani talent, ani sílu, nemám NIC. Snad jenom ten můj ukřičený hlas mi zůstal. Takže jestli mě někdy v Plzni uvidíte motat se po ulici s kytarou, tak si vydělávám na živobytí. Protože ze školy mě asi vylejou. Fakt. Na ty jejich posraný klauzury prostě nemááám, mám to opakovat stokrát? 

THE BOOKS IN MY BOOKSHELF

Čtu Egypťana Sinuheta, i když mám doma i jiné knížky. Třeba Blade Runner, JFK 15, rozbor díla H. Bosche, retrospektivní pohled na V. Mirvalda, rozhovory s J. Sudkem, první prózu J. Maríase (a sice fotbalové fejetony), Simonova kocoura, dalšího Sandmana a Slepotu od Robina Cooka. Ale není na to čas, bohužel. Třeba jindy. Češtinář po nás chce ústní rozbor literárního díla, že bych si to konečně hodila na papír ? Váhám mezi první knihou o Mýtu a povídkou Trollí most.

THE MUSIC IN MY EARS

Pořád Pink Floyd. Při spatření loňských prací mě totiž nezachránila ani Bohemian Rhapsody. Dá se tedy říct, že je to otázka přežití.

Snímek obrazovky-1

Levá, pravá, seno, sláma ... došlo mi, proč jsem tenkrát tak hrozně chtěla tu červenočernou šálu, kterou jsem vlastně vůbec nepotřebovala. Až mě z toho mrazí

THE SCHOOL (WHERE I FIGHT EVERY DAY)

Jak jsem již zmínila, bojím se, že nevydržím nebo pojedu prvák ještě jednou. Jediný předmět, na který si fandím, je prostorový design. Obal se vždycky dá nějak vymyslet a tak trochu "zahrát do outu", dekorace nebo doplněk taky a pop-upu se snad nedočkám. Z výtvarný přípravy jsem podělaná od včerejška a s písmem jsem smířená, z písma prostě lepší jak čtyřka asi nebude. K tomu ještě pololetní testy skoro ze všeho, aby to červotoč sežral. Těšim se na krajiňák.

THE ART (OF BEING AN ARTIFICIAL CREATURE)

Těším se na krajiňák. Byla jsem na výstavě "Tribute 21" a chystám se o Muzejní noci pobýt v Zpč. galerii v Masných krámech a v knihovně Zpč. muzea.

Jinak si připadám jako čím dál tím větší nula. To, čím nás učitelé rádoby motivují, moji maličkost krutě odrazuje od všeho. Blah. 

I don't need no walls (arms? walls mi sedí líp) around me,

I don't need no drugs to calm me,

I have seen the writing on the wall,

Don't think I need anything at all !

600full-pink-floyd--the-wall-s

See you on the dark side of the moon.

M.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.