Co se (ne)stalo... jiskra zhasla.

25. 01. 2010 | † 01. 01. 2014 | kód autora: EsN

Dnes to byl skutečně divný den. Ale jakože fakt den Podivín.....No, asi to (ne)znáte:

Do školy jsem dneska vůbec nešla, ráno jsem se fakt nemohla zvednout a pomálu jsem ani nemohla mluvit. Ale ta jednodenní kúra mi prospěla, dala jsem si horkou vanu, četla si ... a je mi trochu líp. Ale to odpoledne ...

Zvedli mi dioptrie ... na -6,5 a -6,25 ... druhé tvrzení skel, plast, antireflex, nové obroučky ... vyjde to na cca šest táců a pojištovna mi věnuje pouze tři stovky. Pffff. Kdybych chtěla na operaci, tak až za tři roky (pokud mi to oči dovolejí) a doktorka čočky nedoporučuje. Mně to nevadí, brejle mi dost sluší, ale stejně ... sundam je a vidim jenom barvy, neostrý obrysy ... ach jo. Zejtra jdu k zubaři, tak to jsem fakt zvědavá.  

S Linuxem se mi žije parádně, sice pořád musim něco hledat a dělat víckrát, abych se k tomu dopracovala správnou cestou, ale je to v pohodě :-)

Tak jsem zas po dlouhý době strhala elektrickou gitár, mlela jsem do toho Smoke on the Water až se třásla okna :-D. Chybělo mi to hraní. Momentálně mi chybí kreslení, ale na víc jak na skicu se nezmůžu, po těch talentovkách mi to přestalo nějak kreativně myslet.

Máti kouká na Křtiny, zatim to vypadá docela vtipně, ale zas takový skalní fanda čs. filmů nejsem, asi zase skončím na nějaké muzice. Elton John třeba. Toho už jsem dost dlouho neposlouchala. Nebo Nirvana. Taky jsem dlouho neslyšela... takový vzpomínky.

Jdu si dát další čaj a přečíst další stránku z Vykolejeného času (Dick). Začíná se to tam zamotávat s každou další stránkou...

See you.

M.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.