Obrázková žákovská (dnes poprvé)

27. 11. 2010 | † 01. 01. 2014 | kód autora: EsN

No, známky a popisy nic moc neříkají ani mně a taky by mě zajímalo, co si o mých školnách pracích vy, milí blogaři myslíte.

Prosím vás, jsem v prváku. Na tu školu jsem se dostala ani nevím jak. Ale na výtvarnou přípravu mám skvělého učitele (pane N., je to tak), tak si myslím, že mě hodně zachraňuje a občas mi dal zásadní radu, ale jinak je to asi tak, že co si nevymyslím, to prostě nemám.

exam

Ták, tohle je moje první zkouška (tzn. práce bez toho, aby učitel dělal "kolečko" a  radil nám). Dostala jsem dvojku (neumím flašku, myslím, že to  poznáte i vy). Jsem s  tím relativně spokojená, ale u klauzur bych chtěla jedničku. (A  kdo by ji nechtěl,  že ?) Čistý čas - zhruba tří hodiny, jednu hodinu věnuji výkladu  učitele a očnímu  studování modelu. Můj vztah ke studijním kresbám je poněkud vlažný, raději mám kresby volné či  ilustrativní. Mám sice ráda přesnost, ale když jí nejsem naprosto dokonale schopna,  mrzí mě to (a pana učitele asi trochu taky). 

second shade

Další zátiší, které se mi poměrně dobře kreslilo. Látka je hrozná, byla totiž tak trochu rovnější než v předchozím obrázku a dopadlo to tragicky.

gdg

Volná kresba, jupí, jupí ! Polystyrenovou makovici jsem si přetvořila k obrazu svému a ejhle, mám jedničku. :-)

gfgs

Práce na zadání "Svět PC her". Spíš se z toho vyklubala ilustrace, nechala jsem se inspirovat knihou Metro 2033. Ale slovní hodnocení bylo jednoznačné - výborná.

hgaf

Tímhle bych se moc chlubit neměla, je to jenom koncept a navíc jsem to kreslila při extrémně nudné typografii do sešitu. Ale což, myslím, že mě za to nikdo nezabije.

A na závěr - NAŠE PRACOVNÍ NASAZENÍ ! 

Doufám, že se na mně Bibi a Tery nebudou zlobit, ale já to sem prostě musím dát ! :-D 

Holky, děkuju vám za naše koutky, kdy při začmárávání pozadí přemýšlíme o časoprostorovém kontinuu :-)

loading

 (Já mám na hlavě to LOADING 100%, prý proto, že můj výkon rukou a mozku je téměř vždy stoprocentní :-D)

 

Toliko moje "žákovská", za chvíli se vidím, že si budu v dalším volání stěžovat na nějaký z úkolů, na kterých pracuji.

Mějte se fajn.

M.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.